Author: a***5
Date:
Review: Very very good tablet I recommend it for you
Color: Recolor
Price: 1 111kr
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Recolor |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412200170890290 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 3043923 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: Very very good tablet I recommend it for you
Color: Recolor
Author: y***a
Date:
Review: I have been using the tablet for a week... I have not encountered any problems... it is extraordinarily good. I recommend with confidence
Color: Recolor
Author: M***n
Date:
Review: To much good quality
Color: Recolor
Author: a***d
Date:
Review: It's been a wonderful iPad and actually I love it. Thank you so much.
Color: Recolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.